home | mapa serwisu | kontakt

 
 
 
 
wyszukiwanie
Szukaj w serwisie
 
menu
galletti
 
agregaty skraplające
 
chillery bez skraplacza
 
chillery chłodzone kan.
 
chillery chłodzone pow.
 
chillery chłodzone wodą
 
destratyfikatory
 
klimakonwektory
 
nagrzewnice nadmuchowe
 
rekuperatory
 
mitsubishi electric
 
hiref
 
pobierz katalog
 
dobierz urządzenie
 
rodzaje klimatyzatorów
 
 
panel logowania
login:
hasło: Zaloguj

chillery chłodzone pow.

Chillery chłodzone powietrzem:

  • Chillery kompaktowe serii ECHO i ECHO H

Najmniejsze kompaktowe chillery w wersji chłodzącej ECHO i chłodząco-grzejącej ECHO H. Typoszereg 5 urządzeń o wydajności chłodniczej 3,7 do 6,4 kW. Urządzenia typu „plug and play” skonstruowane specjalnie do zastosowań rezydencjalnych. Gwarantowany zakres pracy w funcji grzania do -10 oC. Produkuje ciepłą wodę o temperaturze max. 50 oC.

  • Powietrzna pompa ciepła ECHO PLUS 

Urządzenie o wydajności 7,91 tylko w wersji grzejącej !!!
Produkuje wodę o temperaturze max. 50 oC.
Gwarantowany zakres pracy w funcji grzania do -10 oC.
Podwyższony współczynnik COP=3 (dla parametrów wody 45/40 oC, temp. zewn. 7 oC (term. suchy) i 6,2 oC (term. mokry).

 

  • Chiller serii MCA 

Chillery z pojedyńczą sprężarką typu scroll o wydajności 10-61 kW w wersji chłodzącej jaki chłodząco-grzejącej. Opcjonalnie mogą być wyposażone w pompę obiegową zwykłą lub wzmocnioną, naczynie rozprężne, izolowany zbiornik buforowy, regulację ciśnienia skraplania, 25% odzysk ciepła (i wiele innych)

 

  • Chillery serii LCA

Chillery z 2 lub 4 sprężarkami typu scroll o wydajności 46-305 kW w wersji standard lub wyciszonej. Możliwe wbudowanie modułu hydraulicznego z jedną lub dwiema pompami obiegowymi. Dostępne wersje z free-coolingiem, z 40% lub całkowitym odzyskiem ciepła.
Wiele dodatkowych opcji

  • Chillery serii LSS

Chillery z 4-6 sprężarkami typu scroll o wydajności 314-477 kW w wersji standard lub wyciszonej. Możliwe wbudowanie modułu hydraulicznego z jedną lub dwiema pompami obiegowymi. Dostępne wersje z free-coolingiem, z 40% lub całkowitym odzyskiem ciepła. Wiele dodatkowych opcji.

  • Chillery serii LCS

Chillery ze sprężarkami śrubowymi o wydajności 202-531 kW w wersji standard lub wyciszonej. Możliwe wbudowanie modułu hydraulicznego z jedną lub dwiema pompami obiegowymi. Dostępne wersje z 40% lub całkowitym odzyskiem ciepła. Wiele dodatkowych opcji.Więcej informacji na stronie www.galklima.pl

Wszystkie chillery firmy Galletti mogą współpracować z systemem sterowania i nadzoru ERGO.   copyright 2006 © Ventra-Clima Warszawa
realizacja: system cms by e-solution