home | mapa serwisu | kontakt

 
 
 
 
wyszukiwanie
Szukaj w serwisie
 
menu
galletti
 
mitsubishi electric
 
seria m
 
seria mr. slim
 
city multi
 
pfd
 
seria lossnay
 
hiref
 
pobierz katalog
 
dobierz urządzenie
 
rodzaje klimatyzatorów
 
 
panel logowania
login:
hasło: Zaloguj

mitsubishi electric


Mitsubishi Electric jest jedną z największych grup przemysłowych będącą częścią ogromnego koncernu Mitsubishi. Logo Mitsubishi jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych znaków handlowych na świecie.  Firma Mitsubishi Electric w branży klimatyzacyjnej postrzegana jest jako czołowa firma wyznaczająca kierunki rozwoju branży, jednocześnie jako producent szerokiej gamy najbardziej zaawansowanych technicznie urządzeń. W swoich pracach projektowo – badawczych i rozwojowych szczególny nacisk położono na dążenie do jak najwyższej efektywności energetycznej co przekłada się na zmniejszenie obciążeń ekologicznych środowiska a także zmniejszenia kosztów eksploatacyjnych u użytkownika. 
 
Innym elementem stawiającym Mitsubishi Electric w czołówce producentów urządzeń klimatyzacyjnych jest niski, nie osiągany przez innych producentów, poziom emitowanego przez urządzenia hałasu tak z jednostek wewnętrznych jak również zewnętrznych. Mitsubishi Electric posiada w swojej ofercie praktycznie wszystkie typy i rodzaje urządzeń klimatyzacyjnych, którą uzupełnia typoszereg rekuperatorów przystosowanych do współpracy z systemami klimatyzacyjnymi typu split.
Zaawansowane rozwiązania ułatwiają zadanie instalatorowi i czynią urządzenia przyjazne użytkownikowi . 

Najlepszą rekomendacją najwyższej jakości rozwiązań technicznych, potwierdzanych wieloletnimi badaniami i doświadczeniami eksploatacyjnymi jest fakt, iż firma nie obawia się udzielać na swoje produkty 5-letniej gwarancji.

Typy urządzeń:

  • Klimatyzatory serii M
  • Klimatyzatory serii Mr. Slim
  • Klimatyzatory serii City Multi (układy VRF)
  • Urządzenia klimatyzacji precyzyjnej – PFD
  • Rekuperatory Lossnay (urządzenia HRV)

 


   copyright 2006 © Ventra-Clima Warszawa
realizacja: system cms by e-solution