home | mapa serwisu | kontakt

 
 
 
 
wyszukiwanie
Szukaj w serwisie
 
menu
galletti
 
mitsubishi electric
 
hiref
 
monobloki telekomunikac
 
szafy klimatyzacji prec
 
pobierz katalog
 
dobierz urządzenie
 
rodzaje klimatyzatorów
 
 
panel logowania
login:
hasło: Zaloguj

hirefNajmłodszym członkiem grupy Galletti jest firma HiRef S.p.A., która swoją działalność prowadzi od 2001 roku, a od stycznia 2007 w nowym zakładzie produkcyjnym na powierzchni 8.000 m2. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Tribano k/Padwy, położonego w obszarze Veneto słynącego z tradycji przemysłu chłodniczego.

Celem przyjęcia firmy HiRef do Grupy Galletti było rozszerzenie gamy oferowanych produktów o monobloki telekomunikacyjne oraz urządzenia klimatyzacji precyzyjnej. Aktualnie HiRef to najbardziej dynamicznie rozwijająca się marka w grupie Galletti.

Bazą firmy jest niezwykle dynamiczna i wysoko wyspecjalizowana grupa fachowców tworzących Dział Badań i Rozwoju. Kilkunastu doświadczonych inżynierów stymuluje rozwój najnowocześniejszych i przyjaznych środowisku systemów chłodzących/klimatyzacyjnych. Rozwój ten wspomagany jest poprzez współpracę z pracownikami naukowo-badawczymi z Uniwersytetu w Padwie.

Obecnie firma oferuje szeroką gamę urządzeń klimatyzacji precyzyjnej oraz prowadzi produkcję agregatów wody lodowej i innych urządzeń klimatyzacyjnych na specjalne zamówienia i nietypowymi rozwiązaniami. Na przykład monobloki telekomunikacyjne wyposaża się w zasilanie rezerwowe dostosowane do lokalnych uwarunkowań w kraju odbiorcy.

W zakresie urządzeń klimatyzacji precyzyjnej HiRef dysponuje imponującą ofertą – w 5-ciu typoszeregach oferuje 60 różnych urządzeń sterowanych układami elektronicznymi o najwyższym stopniu dokładności kontroli zadanych parametrów pracy. 


Urządzenia:

  • Szafy klimatyzacji precyzyjnej z bezpośrednim odparowaniem lub z chłodnicą wodną
  • Monobloki telekomunikacyjne (klimatyzacja kontenerowych stacji przekaźnikowych, również z free-coolingiem)
  • Chillery (m.in. z odzyskiem ciepła, free-coolingiem)

Generalnym dystrybutorem urządzeń firmy HiRef jest Galklima Sp. z o.o.


   copyright 2006 © Ventra-Clima Warszawa
realizacja: system cms by e-solution