home | mapa serwisu | kontakt

 
 
 
 
wyszukiwanie
Szukaj w serwisie
 
menu
Ergo
 
BIOXIGEN
 
Fancoil FLAR
 
Aktualne realizacje
 
panel logowania
login:
hasło: Zaloguj

aktualności

 

Rok 2011
 
  • Rodzina urządzeń Galletti powiększyła się o agregaty serii LEW. Wykonane jako jednostki wewnętrzne eliminują konieczność dodawania glikolu do obiegu po stronie użytkownika, a także zapewniają użycie bardzo małej ilość czynnika chłodniczego w agregacie. Przystosowane do podłączenia do wody sieciowej jako medium chłodzącego lub dry-coolera. Dostępne w wersji tylko chłodzącej bądź pompy ciepła oraz wersji o standardowej i obniżonej głośności.
 
  • Naturalnym rozwojem agregatów serii LEW są nowe agregaty w wykonaniu wewnętrznym serii LER. Przystosowane do współpracy ze zdalnymi skraplaczami na czynnik R410A. Agregaty LER dostępne są od 40 kW mocy chłodniczej aż do 380 kW.
 
  • HiWarm Wysoka technologia w komfortowych urządzeniach domowych.HiWarm jest domową, powietrzno-wodną pompą ciepła, która działa przez wymianę ciepła z powietrza na zewnątrz, bez spalania żadnego rodzaju paliwa. Jest to całkowicie autonomiczne urządzenie, które może ogrzewać lub chłodzić cały dom i jednocześnie produkować ciepłą wodę użytkową.

 

Rok 2010
 
  • W roku 2010 Galletti wprowadza nową gamę agregatów skraplających MTE na ekologiczny czynnik R410A, doskonale nadających się do współpracy z chłodnicami freonowymi w centralach wentylacyjnych. Wydajność chłodnicza już od 4 kW do aż 71 kW zapewnia szerokie możliwości dopasowania jednostki do centrali.
  • Agregaty wody lodowej i pompy ciepła typu MCE zaprojektowane na czynnik R410A, przystosowujące się do zmiennych warunków zewnętrznych. Badania oraz testy dały możliwość uzyskania cichych jednostek, o wysokiej efektywności, mogących pracować przy małym zładzie, co nie wymaga stosowania zbiornika buforowego w instalacji.
 
Rok 2009
 
  • LCE: Szeroki zakres mocy i konfiguracji
Użycie czynnika R410A w jednostkach zaprojektowanych na ten czynnik daje wiele zalet dzięki wysokiej wydajności wymiany ciepła i mniejszemu spadkowi ciśnienia na wężownicy. Powoduje to wzrost efektywności, niezawodność i oszczędność energii. W skład LCE wchodzą modele dostępne jako chillera i pompy ciepła  o wydajności chłodniczej od 45 do 360 kW, charakteryzujących się szerokim zakresem konfiguracji i opcji. Od 2010r dostępne będą modele wyposażone we freecooling.
  • LSE: Wysoka sprawność w każdych warunkach.
Agregaty wody lodowej /pompy ciepła typu powietrze/woda, zaprojektowane na czynnik R410A, z wysokim ESEER/ESCOP, dostępne również w wersji z free-cooling .
Wyposażone w sprężarki typu Scroll z 2 lub 4obiegami, zapewniają dużą liczbę stopni regulacji , co pozwala jednostce dostosować wydajność do rzeczywistego zapotrzebowania, zapewniając przewagę nad w tradycyjnymi sprężarkami śrubowymi. Agregaty o wydajności chłodnicze od 370 kW do 1060 kW, doskonale uzupełniają typoszereg agregatów LCE przy dużym zapotrzebowaniu na chłód.
 
 
Rok 2008

 

System ERGO to wynik długoletnich doświadczeń firmy Galletti w dostarczaniu systemów kontroli powietrza. Jest odpowiedzią na zapotrzebowanie na łatwiejsze zarządzanie sterowaniem instalacją klimatyzacyjną.

więcej...

 

Galletti uzupełnia urządzenia klimatyzacyjne o zaawansowany system oczyszczania powietrza. Nieświeże lub zanieczyszczone powietrze przechodząc przez system Bioxigen zostaje wzbogacone jonami aktywnego tlenu.

więcej...

 

 

Galletti przedstawia: FLAT

Różnica leży we wzornictwie

FLAT stworzony przez firmę Galletti reprezentuje nową generację klimakonwektorów.

FLAT łączy w sobie gwarancję doskonale cichej pracy z wyjątkowym wzornictwem, które to cechy powodują, że pasuje zarówno do instalacji w domach mieszkalnych jak i punktach handlowych.

Dzięki takim zaletom plasuje się on na szczycie w swojej kategorii.

                                                                                                                                                            więcej...


   copyright 2006 © Ventra-Clima Warszawa
realizacja: system cms by e-solution